Dash zvýšil blocksize za pouhých 10 hodin

Dnes Vás seznámím s mnoha důležitými novinkami.

Včera DASH oslavil druhé narozeniny, a při té přiležitosti nám Evan oznámil úspěšně dokončený proces kolem ochranné známky. Dash je tak jeden z mála kryptoměnových projektů, který má tyto věci po právní stránce v pořádku.

safe_image.php

Další zajímavé informace

  1. Evan navrhl zvýšení blocksize na 2MB. Podmínkou bylo aby účast při hlasování dosáhla alespoň 33%. Již během 10 následujících hodin se vytvořil konsensus a tím započne testování a další procesy které umožní Digitální Keši 56 transakcí za vteřínu, což je 8 krát více než zvládá bitcoin. Co to ale vlastně znamená? Zatímco Bitcoin navrhl mnoho BIP a dosud žádné nedostalo konsensus, tak DASH problém který bitcoin řeší přes rok vyřešil za pouhých několik hodin.
  2. Po eskalaci problémů se směnárnou cryptsy, která se tak dostala oficiálně do problému s insolvencí se objevily další informace. Operátoři této směnárny, zásobovaly v průmeru 30000 DASHi/měsíc trh. Čímž, bezpochyby významně působily na tento trh. Tuto tezi, navíc podporuje fakt, že na cryptsy byli téměř neustále mnohem nižší ceny dashe než kdekoliv jinde.
  3. DASH Soda machine je již v provozu a bude na North American Bitcoin Conference v Miami.

https://www.youtube.com/watch?v=Q_RZnhyMGKU&noredirect=1

 

 

Dash zvýšil blocksize za pouhých 10 hodin
Tagged on: