Evolution update

Níže jsem udělal překlad postu AndyDark na Dash foru:

 

Ahoj,

Jsem Andy Freer a v současnosti vedu vývoj Evolution web/mobile aspektu a reportuji Evanovi.

Říkal jsem si, že vám přiblížím současné pozadí Evo vývoje a velmi krátký update pro ty, které to zajímá.

 

Struktura týmu

Náš tým designuje a vyvýjí DAPI a všechno vnější kolem toho jako jsou API knihovny, Evo peněženky, knihovny klientů, SDK, příklady použití, dokumentaci a také ekosystém komponent ke komunikaci a bude to poskytnuto při spuštění Evo, tým je momentálně rozdělen mezi webové a mobilní vývojáře.

Hlavní jádro vývoje jako je DashDrive nebo DAPI(vnitřní) jsou vytvářany jádrem týmu(DASH Core) takže jde o spoulupráci mezi týmy kde DAPI je tím bodem kde se tyto týmy funkčně střetávají. Evan vede celkovou systémovou architekturu & vývoj.

 

Stav vývoje

Zmapovali jsme celou top-úroveň Evo architektury a nyní máme Proof of Concept/prototypy pro většinu oblastí, které potřebujeme (což je především Dash Social, Dash peněženka a Dash Pay)

Dalším krokem bude organizace a integrace některých z těchto projektů do plného rozsahu repositories, které potřebujeme, souběžně s dokončením některých jemnějších detailů, jak budou některé kompomennty mezi sebou operovat, a popsat specifikace.

Takže jsme v podstatě ve fázi design/prototyp ale brzy přejdeme zcela do vývojové fáze a bude mnohem jednoduší komunikovat vývoj a přispěvatelé budou pracovat produktivněji.

 

Evolution update